Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2013.

Érettségiző diákjaink száma:

126 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

126 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

120 fő (95%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

120 fő (95%)

-- ebből külföldi egyetemre felvett diákjaink száma:

0 fő (0%)

Felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

1 fő (0%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

2 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

3 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

13.A

Arany Bence

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Czobor Rebeka

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gema Barnabás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gönye András László

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Hárs Dániel

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horváth Eszter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horváth Franciska

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kreisz István

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Németh Barnabás

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.A

Novák Szilvia

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.A

Orbán Gergely

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Perger Dávid

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pesti Dorottya Luca

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pósfai István

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Reiner Éva

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Renkó József Bálint

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Sagmeister Ádám

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Sári András Lajos

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Schultz Domokos

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Simon Andrea

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szabó Bence

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szabó Réka

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szigeti Bertalan György

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szigeti Tamás

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szikszai Fanni Bettina

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

energetikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tamás Soma Baján

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Vonderviszt Fülöp Balázs

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Vörös Zsófia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bagosi Vivien

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

4.

13.B

Baranyai Brigitta

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bélafi Dóra

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csótai Kitti

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Dubi Bence

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

3.

13.B

Freund Anna

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Herwig Hanka Johanna

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kemény Balázs

BCE-KERTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Kertészettudományi Kar)

kertészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Komjáthy Fanni

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

13.B

Kovács Eszter

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kristóf Dóra

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lauer János

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lovasi Kristóf

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Nepusz Adrienn

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Pátkai Gyöngyvér

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Schindler Petra

ELTE-BGGYK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Selmeczy Fruzsina

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Skoda Réka

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szabó Dániel

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szalai Dénes

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

politológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Szalai Krisztina

BGF-GKZ
(Budapesti Gazdasági Főiskola Gazdálkodási Kar)

gazdálkodási és menedzsment [projektmenedzsment]

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Szerencsi Marietta

PPKE-BTK
(Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.B

Szirmai Márta

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tekker Szimonetta

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Varga Gréta

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Varsányi Kinga

BCE-ÉTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar)

élelmiszermérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Blum Márton

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Branstädter Zoltán

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Császár Kristóf

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Csiszár Áron

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Hegyi Gellért István

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Heilig Benedek

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Jack Jakab Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Katona Balázs

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kovács Máté

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Lohonyai Bálint

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Mihályi Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Nagy Judit

ELTE-TÓK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító- és Óvóképző Kar)

tanító

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Róka Brigitta

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.C

Stadler Ábel Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Stranigg Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Szita Attila

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tarsoly Dániel

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tollner Dávid

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Turcsányi Máté

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Vadas István

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Ádám Zoltán

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Áron

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.C

Zalavári Anna

PPKE-BTK
(Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Zsupek Dávid

PTE-TTK
(Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Bernátzki Máté

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Csonka Dániel

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Cz. Nagy Zsófia

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [skandinavisztika]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Dömök Réka

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

13.D

Erdős Kata

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Gunkl Viktor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Istvándi Tamás

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Isztl Boglárka Bíborka

MPANNI
(Mozgássérültek Pető András Nevelőképző és Nevelőintézete)

konduktor

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kovács Zsuzsanna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kövesdi Júlia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

turizmus-vendéglátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Molnár Dorottya

PPKE-BTK
(Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.D

Nagy Katalin

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

osztatlan tanári [10 félév [matematikatanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Nyéki Csaba Hunor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Papp Flóra Szabina

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

osztatlan tanári [10 félév [földrajztanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Polgár Ottó

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Rafael Izabella Tamara

PE-GK
(Pannon Egyetem Georgikon Kar)

állattenyésztő mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Ress Ágnes Evelin

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Scheller Péter János

BCE-KERTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Kertészettudományi Kar)

kertészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Sipos Luca

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Sipos Nikolett

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

osztatlan tanári [10 félév [angol nyelv és kultúra tanára; magyartanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Somogyi Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Stadinger Gergely

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

energetikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szabadi Richárd

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

gépészmérnöki (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szalai Krisztián

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szép Krisztián

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szilágyi Zsófia

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.D

Tokai-Kiss Dóra Viktória

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Tóth Lilla

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Váradi Petra

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.